Porównanie wersji VTInvoice

Nasi Klienci najczęściej sięgają po licencję sieciową, która pozwala im w pełni cieszyć się funkcjonalnością wyróżniającą nasz program do wystawiania faktur na tle narzędzi przygotowanych przez konkurencję. Jednak my zadbaliśmy o pakiety dostosowane zarówno do Klientów prowadzących jednoosobową spółkę, jak również stale rozbudowujące się przedsiębiorstwo wielobranżowe. Dlatego też program do faktur VAT – VTInvoice – dostępny jest m.in. w ramach licencji jednostanowiskowej (opcja dedykowana małym przedsiębiorstwom). W szczególny sposób pragniemy polecić licencję VTInvoice Cloud, pozwalającą na przechowywanie wszelkich danych w chmurze, a tym samym – umożliwiającą dostęp do nich w dowolnym czasie oraz miejscu (wystarczy dostęp do internetu). Licencja Cloud to także sposobność na bezpieczne archiwizowanie baz danych oraz gromadzonej dokumentacji. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi funkcjonalności, którą oferuje nasz program do fakturowania, mogą się Państwo zapoznać poniżej. Jesteśmy przekonani, że zakup tego wyjątkowego narzędzia, którym jest VTInvoice, okaże się korzystną i przynoszącą wymierne zyski inwestycją.

Licencja jednostanowiskowa

cena: 47 zł

opłata jednorazowa
 • Pełna funkcjonalność VTInvoice *
 • Tylko jedno stanowisko
 • Brak możliwości archiwizacji danych
 • Brak dostępu z każdego urządzenia

Licencja sieciowaNajczęściej wybierana

cena: 150 zł

opłata jednorazowa
 • Pełna funkcjonalność VTInvoice *
 • Wiele stanowisk
 • Brak możliwości archiwizacji danych
 • Brak dostępu z każdego urządzenia

VTInvoice Cloud

cena: 99 zł

rocznie
 • Pełna funkcjonalność VTInvoice *
 • Wiele stanowisk
 • Archiwizacja danych
 • Dostęp z dowolnego komputera z systemem Windows

 

* Pełna funkcjonalność VTInvoice:

 • Wystawianie dokumentówNowoczesne narzędzie, jakim jest VTInvoice, to sposób na sprawne przygotowywanie oraz wystawianie różnego rodzaju dokumentów. Wyjątkowa funkcjonalność programu pozwala mu doskonale wkomponować się w charakter i potrzeby prowadzonej działalności – niezależnie od jej branży i sektora, w którym się rozwija.
 • Analizy sprzedażoweJedną z opcji i operacji, którą pomoże przeprowadzić VTInvoice są analizy sprzedażowe. Dokładne monitorowanie efektywności sprzedaży oraz planowanie kolejnych zamówień ułatwi przygotowywanie strategii rozwojowej oraz przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów księgowych. Możliwe jest także szczegółowe raportowanie sprzedaży.
 • Wystawianie faktur w wielu językachDla przedsiębiorców współpracujących z zagranicznymi kontrahentami niezwykle ważna jest możliwość wystawiania faktur w wielu językach – pozwala to uniknąć konieczności ich tłumaczenia. Nasz program umożliwia takie działania, pozwalając jednocześnie na wykorzystanie przygotowanych już wcześniej wzorów dokumentacyjnych.
 • Automatyczna ewidencja płatnościZoptymalizowanie czasu pracy – jeżeli tego oczekujesz i jednocześnie chcesz zatroszczyć się o wysoką jakość realizowanych działań, zdecyduj się na automatyczną ewidencję płatności. Nasze autorskie narzędzie pomoże w dotrzymaniu wszelkich terminów płatności, co bez wątpienia zaowocuje pozytywnym wizerunkiem Twojej marki.
 • Wystawianie faktur w dowolnej walucieWieloaspektowość VTInvoice pozwala m.in. na wystawianie faktur w dowolnej walucie. Intuicyjność naszego programu gwarantuje automatyczne przeliczanie kursu walut, uwzględniając przy tym ich bieżącą wartość. Dzięki możliwości sprawnego przeprowadzenia takiej operacji finalizacja wielu transakcji będzie przebiegała bezproblemowo.
 • Ewidencja wydatkówObsługa realizowana za pomogą VTInvoice pozwala m.in. na ewidencję wydatków. Dzięki automatycznie przygotowywanym zestawieniom każdy przedsiębiorca będzie mógł zaplanować zaopatrzenie na kolejne okresy rozliczeniowe, zakup nowego wyposażenia czy też rozbudowę działu. Przygotowywana przez program ewidencja przedstawiana jest w formie czytelnego raportu.
 • Kontrola stanów magazynowychPlanowanie zaopatrzenia jest jednym z najważniejszych działań logistycznych. Wymaga jednak systematycznej ewidencji środków znajdujących się w obecnym zaopatrzeniu. Dlatego sprawna kontrola stanów magazynowych ma tak duże znaczenie dla rozwoju każdej firmy. VTInvoice pomoże w jej bezproblemowej realizacji.
 • Baza danych kontrahentów, towarów, dokumentówCzytelna, przejrzysta, dostępna oraz odpowiednio zabezpieczona baza danych kontrahentów, towarów i dokumentów, w której prowadzeniu pomoże nasz program do fakturowani, ułatwi planowanie zaopatrzenia, rozliczanie usług oraz przygotowywanie szczegółowych zestawień, raportów oraz analiz sprzedażowych.
 • Dowolna ilość cen dla poszczególnych towarówDokładnie analizując potrzeby odbiorców naszych produktów wiedzieliśmy, że nowoczesny program do obsługi biznesu i przygotowywania faktur będzie musiał być wyposażony w opcję wprowadzania dowolnej ilości cen dla poszczególnych, jednostkowych towarów. Ułatwi to udzielanie rabatów oraz organizowanie akcji promocyjnych.
 • Automatyczna numeracja dokumentówWieloaspektowość VTInvoice sprawia, że archiwizowanie oraz porządkowanie dokumentacji nie jest ani czasochłonne, ani też absorbujące. Automatyczna numeracja dokumentów, której dokonuje nasz program, pozwala na bezproblemowe odnalezienie poszukiwanego dokumentu – w dowolnym momencie. Nie wymaga to od użytkownika wykonania dodatkowych czynności.
 • Automatyczne wystawianie fakturFinalizacja transakcji zakupu może być prosta jak nigdy przedtem. Pozwoli na to automatyczne wystawianie faktur. Do dyspozycji użytkowników programu VTInvoice są nie tylko gotowe już wzory dokumentów, ale również możliwość utworzenia własnych szablonów, z których program będzie korzystał w przyszłości.
 • Eksport dokumentów do pdfWysyłanie raportów, analiz, sprawozdań, faktur oraz innego rodzaju dokumentów w formacie *pdf jest nie tylko bezpieczne, ale i wygodne – szczególnie dla odbiorcy. Dlatego też oferowane przez nas narzędzie zapewnia możliwość błyskawicznego i prostego eksportu przygotowanych dokumentów do tego formatu pliku.
 • Generowanie raportów sprzedażyPrzygotowanie szczegółowego zestawienia podsumowującego zamknięty okres rozliczeniowy może odbywać się automatycznie – bez konieczności angażowania w to działanie pracowników. VTInvoice, jako wielofunkcyjny program do wystawiania faktur i obsługi biznesu, pozwala na zoptymalizowanie i usprawnienie procesu generowania raportów sprzedażowych.
 • Lista kont bankowychNiezależnie od licencji, na wykorzystanie której zdecyduje się użytkownik VTInvoice, będzie on miał możliwość wprowadzenia, dowolnego rozbudowywania oraz zarządzania listą kont bankowych pracowników, kontrahentów oraz klientów. Dzięki temu dokonywanie przelewów oraz wszelkich płatności będzie prostsze, szybsze i bezpieczniejsze.
 • Przyznawanie rabatówDla wielu przedsiębiorstw udzielane rabaty (np. w ramach programów lojalnościowych) są dodatkowym wyzwaniem, wymagającym właściwego zaksięgowania. VTInvoice, jako nowoczesne narzędzie służące sprawnemu fakturowaniu, ułatwi realizację tego zadania oraz pomoże zadbać o jego pełną prawidłowość rachunkową.

 

Przejdź do sklepu!